سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی

هدف این سیاست حریم خصوصی چیست؟

این سیاست حریم خصوصی برای وب‌سایت www.ada-legalpt.com است که توسط مؤسسه‌ی حقوقی آلمیدا، دیاش، و همکاران، مدیریت شده و از حریم خصوصی کاربرانی که وارد آن می‌شوند محافظت می‌کند.

این سیاست حوزه‌های مختلفی که حریم خصوصی کاربران در آنها درگیر است را در نظر گرفته و الزامات و نیازهای کاربران، وب‌سایت، و مالکان وب‌سایت را توضیح می‌دهد. علاوه بر این، به جزئیات فرآیندها، ذخیره‌سازی اطلاعات، و حفاظت از داده‌ها و اطلاعات کاربران نیز در این سیاست اشاره شده است.

وب‌سایت

این وب‌سایت و مالکان آن رویکردی گسترده نسبت به حریم خصوصی کاربران داشته و تمهیدات ضروری برای حفاظت از این حریم خصوصی و کاربران خود در زمان بازدید از وب‌سایت را اندیشیده‌ است.

استفاده از کلوچه‌های اینترنتی (Cookies)

این وب‌سایت از کلوچه‌های اینترنتی جهت ایجاد تجربه‌ای بهتر برای کاربران در هنگام بازدید از وب‌سایت استفاده می‌کند. در صورت امکان، وب‌سایت از سیستم کنترل کلوچه‌ی اینترنتی در زمان اولین بازدید کاربر از وب‌سایت استفاده کرده و از وی درباره‌ی اجازه‌ی استفاده از کلوچه‌های اینترنتی روی کامپیوتر یا دستگاه وی اجازه می‌گیرد. این درخواست مجوز بر مبنای جدیدترین نیازهای قانونی که ناظر بر دریافت رضایت کامل و مشخص کاربر پیش از گذاشتن ردپا یا خواندن فایل‌هایی مانند کلوچه‌های اینترنتی از روی کامپیوتر یا دستگاه اوست.

کلوچه‌های اینترنتی فایل‌های کوچکی هستند که روی کامپیوترهای کاربران ذخیره شده و اطلاعات تعامل‌های کاربر روی وب‌سایت را ردیابی و ذخیره می‌کنند. این فایل‌ها به وب‌سایت اجازه می‌دهند تا از طریق سرور خود تجربه‌ای شخصی درون وب‌سایت برای کاربر ایجاد کند. اگر کاربران تمایلی به استفاده و ذخیره‌ی کلوچه‌های اینترنتی روی کامپیوتر خود توسط وب‌سایت ندارند، باید تنظیمات امنیتی مرورگر اینترنتی خود را به‌گونه تغییر دهند که دسترسی تمامی کلوچه‌های اینترنتی در این وب‌سایت و دیگر سرورها را مسدود کند.

این وب‌سایت از نرم‌افزار ردیابی برای نظارت بر رفتار کاربران خود استفاده می‌کند تا به درکی روشن از شیوه‌ی استفاده‌ی آنها برسد. این نرم‌افزار توسط گوگل آنالیتیکس طراحی شده که از کلوچه‌های اینترنتی برای نظارت بر رفتار کاربران بهره می‌گیرد. این نرم‌افزار کلوچه‌های اینترنتی را روی کامپیوترهای شما ذخیره کرده و تعامل و استفاده‌ی شما از وب‌سایت را ردیابی و بررسی می‌کند. با این حال، این نرم‌افزار اطلاعات شخصی شما را ذخیره یا جمع‌آوری نمی‌کند. می‌توانید در آدرس http://www.google.com/privacy.html به مطالعه‌ی سیاست‌های حریم خصوصی گوگل پرداخته و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید. هنگام لینک شدن با وب‌سایت‌های دیگر هنگام استفاده از این وب‌سایت، کلوچه‌های اینترنتی دیگری نیز ممکن است توسط سرورهای دیگر روی کامپیوتر شما ذخیره شود. این کلوچه‌های اینترنتی برای تبدیل و ارجاع ردیابی استفاده شده و معمولاً پس از 30 روز منقضی می‌شوند. هیچ‌گونه اطلاعات شخصی توسط این کلوچه‌های اینترنتی ذخیره یا جمع‌آوری نمی‌شود.

اطلاعات بیشتر درباره‌ی کلوچه‌های اینترنتی را می‌توان از وب‌سایت‌های www.aboutcookies.org و www.youronlinechoices.eu به دست آورد.

اطلاعات تماس و ارتباطات

کاربرانی که با این وب‌سایت و یا مالکان آن ارتباط برقرار می‌کنند این کار با اختیار خود انجام داده و جزئیات شخصی درخواستی را به انتخاب خویش در اختیار مالکان و وب‌سایت قرار می‌دهند. با توجه به قانون حفاظت از داده‌های سال 1998، اطلاعات شخصی شما به شکلی امن و خصوصی ذخیره شده و زمانی که دیگر نیازی به آنها وجود ندارد از بین می‌روند. همه‌گونه تلاشی برای اطمینان از ارسال الکترونیکی اطلاعات به شکلی امن و مطمئن انجام شده است اما به کاربران توصیه می‌شود این درخواست‌ها را به اختیار خود ارسال نمایند.

این وب‌سایت و مالکان آن از تمامی اطلاعات ارسالی بهره می‌برند تا اطلاعات بیشتری درباره‌ی خدمات و محصولات موردنیاز شما ارائه داده یا به شما برای رسیدن به پاسخ‌ سؤالاتتان یاری برسانند. این اطلاعات ممکن است برای عضویت شما در خبرنامه‌های الکترونیکی وب‌سایت مورد استفاده قرار گیرد. البته، این امر تنها زمانی اتفاق می‌افتد که شما با آگاهی کامل هنگام ارسال درخواست‌های خود به ما اجازه‌ی ارسال خبرنامه‌ها را بدهید یا قبلاً محصول یا خدماتی از ما خریداری کرده یا درباره‌ی خرید آن سؤالی پرسیده باشید و خبرنامه‌های مربوط به آن را دریافت کنید. این موارد تنها بخش کوچکی از حقوق کاربران درباره‌ی دریافت خبرنامه‌های تبلیغاتی الکترونیکی است. اطلاعات شخصی شما در اختیار شخص ثالثی قرار نمی‌گیرد.

گفتگوی آنلاین پشتیبانی حریم خصوصی و کلوچه‌های اینترنتی

این خدمات امکان یاری‌رسانی شخصی و مستقیم از سوی وب‌سایت را فراهم می‌سازد. تمامی مکالمات در این گفتگوها خصوصی بوده و اطلاعات شخصی شما به شکلی امن ذخیره می‌شود تا زمانی که دیگر به آنها نیازی نبوده یا کاربر طرف گفتگو درخواست حذف آن از روی سرور را داشته باشد. پس از ورود به وب‌سایت، سیستم مجموعه‌ای از کلوچه‌های اینترنتی شامل زبان، اپراتور پاسخگو، آدرس کامپیوتر، متن گفتگو، شماره‌ی شناسایی موقتی کاربر، و شماره‌ی شناسایی پیام‌رسان Mibew را صادر می‌کند. هیچ‌یک از اطلاعات شخصی توسط کلوچه‌های اینترنتی پیام‌رسان Mibew ذخیره یا جمع‌آوری نخواهند شد.

لینک‌های خارجی

گرچه این وب‌سایت تنها لینک‌های باکیفیت، امن، و مرتبط را در محتوای خود قرار می‌دهد، به کاربران توصیه می‌شود پیش از کلیک روی لینک‌های اینترنتی خارجی درون وب‌سایت دقت و ملاحظه‌ی لازم را داشته باشند. لینک‌های خارجی شامل متون، بنرها، یا تصاویری هستند که کلیک روی آنها کاربر را به وب‌سایت‌های خارجی راهنمایی می‌کند.

مالکان این وب‌سایت نمی‌توانند محتوای هیچ‌یک از وب‌سایت‌های خارجی که لینک آنها درون این وب‌سایت قرار دارد را تضمین یا تأیید کنند. بنابراین، کاربران باید توجه داشته باشند که به اختیار و انتخاب خویش روی لینک‌ها کلیک می‌کنند و این وب‌سایت و کاربران آن مسئولیتی در قبال صدمات و زیان‌های ناشی از ورود به آن وب‌سایت‌ها نخواهند داشت.

تبلیغات و لینک‌های حامیان مالی

این وب‌سایت دارای تبلیغات و لینک‌های حامیان مالی است. این لینک‌ها معمولاً توسط شرکای تبلیغاتی ما اداره می‌شوند که جزئیات سیاست حریم خصوصی آنها مستقیماً وابسته به تبلیغاتی‌ست که ارائه می‌کنند.

کلیک روی این تبلیغات شما را از طریق یک برنامه‌ی واسط که ممکن است از کلوچه‌های اینترنتی استفاده کرده و تعداد ارجاعات وب‌سایت را شمارش می‌کند به وب‌سایت تبلیغ‌کننده متصل می‌کند. این کلوچه‌های اینترنتی ممکن است روی کامپیوتر شما ذخیره شوند. بنابراین، کاربران باید توجه داشته باشند که به انتخاب خود روی این لینک‌های تبلیغاتی کلیک می‌کنند و این وب‌سایت و مالکان آن مسئولیتی در قبال صدمات احتمالی ناشی از ورود به این لینک‌ها ندارند.

سکوهای رسانه‌های اجتماعی

ارتباطات، تعامل‌ها، و فعالیت‌های سکوهای رسانه‌های اجتماعی خارجی که این وب‌سایت و مالکان آن از آنها استفاده می‌کنند وابسته به شرایط و ضوابط و سیاست‌ای حریم خصوصی مربوط به همان سکوهای رسانه‌های اجتماعی هستند.

به کاربران توصیه می‌شود از این سکوهای رسانه‌های اجتماعی بادقت و ملاحظه استفاده کرده و به جزئیات سیاست‌های حریم خصوصی آنها توجه داشته باشند. این وب‌سایت و مالکان آن هیچ‌گاه از طریق سکوهای رسانه‌های اجتماعی از کاربران خود درخواست ارائه‌ی اطلاعات شخصی یا حساس نداشته و آنها را تشویق می‌کنند از کانال‌های اصلی ارتباطی مانند تلفن و ایمیل برای انتقال این اطلاعات استفاده کنند.

این وب‌سایت ممکن از است ابزار ‌به‌اشتراک‌گذاری شبکه‌های اجتماعی برای به‌اشتراک‌گذاری مستقیم محتوای اینترنتی از سوی وب‌سایت در سکوهای شبکه‌های اجتماعی استفاده کند. به کاربران توصیه می‌شود از این ابزار به اختیار خود استفاده کرده و توجه داشته باشند که سکوهای شبکه‌های اجتماعی ممکن است درخواست شما را ردیابی کرده و آن را برای به ‌اشتراک‌گذاری صفحات وب از طریق حساب کاربری شما در شبکه‌های اجتماعی ذخیره کنند.

حقوق کاربران

اگر در کشورهای خاصی زندگی می‌کنید، مثلاً کشورهایی که تحت مقررات حفاظت از داده‌های عمومی اروپا قرار دارند، قوانین حفاظت از حقوق و داده‌های شخصی، شامل موارد زیر، در قبال شما صادق خواهد بود:

  • درخواست دسترسی به داده‌های شخصی شما؛
  • درخواست تصحیح یا حذف داده‌های شخصی شما؛
  • اعتراض به استفاده یا پردازش داده‌های شخصی شما توسط ما؛
  • درخواست محدودسازی استفاده یا پردازش داده‌های شخصی شما توسط ما؛
  • درخواست انتقال داده‌های شخصی شما.

شهروندان اتحادیه‌ی اروپا می‌توانند در صورت نیاز از وب‌سایت و مالکان نزد نهادهای دولتی شکایت کنند.

منابع و اطلاعات بیشتر