فرم ثبت شرکت

ثبت شرکت در پرتغال

ثبت شرکت در پرتغال

مهاجرت اقامت ثبت شرکت پرتغال یکی از بهترین روش ها در میان سرمایه گذاران است زیرا در کنار اخذ اقامت این کشور باعث می شود که از طریق کسب و کار شما به سود برسید و همچنین کشور پرتغال از سرمایه گذاران استقبال می کند زیرا با ثبت شرکت در این کشور اقتصاد این کشور رو به رشد می رود. طبق قوانین و شرایط کشور پرتغال موردی که بسیار اهمیت دارد این است که قبل از ثبت شرکت در این کشور نام شرکت در ریجستری ملی شرکت پرتغال تأیید بشود و مؤسسه ریجستری ملی پرتغال باید یک گواهی اعتبار سنجی و یا پذیرش را صادر کند و پس از آن اگه نام شرکت مورد تأیید قرار گرفت و ثبت شد این مؤسسه کارت موقت هویت شرکت را به متقاضی می دهد.
از دو طریق می توان شرکت را در پرتغال به ثبت رساند. اولین راه این است که در مراکزی که در ارتباط با کسب وکار و یا اداره ثبت پرتغال شرکت را به ثبت برسانید که می توانید این روش را توسط وکیل قانونی و یا سهامدار انجام دهید. روش دوم ثبت شرکت به صورت آنلاین است.
اولین کاری که برای ثبت شرکت در پرتغال باید انجام دهید، انتخاب نام تجاری است. برای این کار میتوانید از لیست را مطالعه کنید. البته eportugal اسامی که از قبل تأیید شده اند، استفاده کنید. برای مشاهده اسامی تأیید شده میتوانید پورتال در نظر داشته باشید که شهر محل ثبت شرکت شما شرایط خاص یا الزامات دیگری نداشته باشد.

انواع شرکت:

در این بخش با انواع شرکت های قابل ثبت در خارج از کشور توضیح خواهیم داد. که می توانید با دریافت ویزای کار اقدام به ثبت شرکت نمائید.

1.شرکت عمومی

این مدل شرکت ها بیشتر برای شرکت هایی تأسیس می شود که بزرگ هستند و فعالیت های تجاری بزرگی دارند. برای هزار یورو 50 سهامدار در آغاز کار است. سرمایه اولیه برای تأسیس این شرکت 5تأسیس این نوع شرکت نیاز به حداقل است. در این شرکت ها نیاز به حسابدار است و داشتن حسابدار الزامی است تا تمام حساب ها دقیق باشند.

2.شرکت محدود خصوصی

این نوع از شرکت ها در میان سرمایه گذاران بسیارمحبوب هستند. این شرکت برای کسب و کارهای کوچک و تأسیس سرپرست 2 شرکت های کوچک است و دارای شرایط راحتر و آسانتری نسبت به شرکت عمومی است. این شرکت نیاز به دارد و هر سهامدار نسبت به سرمایه ای که در شرکت دارد متعهد می باشد. یعنی میزان تعهدات سهامدار به سرمایه اولیه . یورو است 5000که در شرکت وارد شده می باشد. حداقل سرمایه مورد نیاز برای شرکت با مسئولیت محدود.

3.شرکت شعبه

این شرکت برای افرادی که در کشور دیگری دارای شرکت هستند و بیزنس خاصی را دارند و می خواهند در کشور پرتغال هم این شرکت را تأسیس کنند مناسب است. این شرکت شعبه ای از شرکت مادر است که کامل اختیار ندارد و تمام قراردادها و تمام عملیات ها توسط شرکت مادر نظارت می شود و انجام می شود.

4.شرکت با سهامداران تک

این شرکت برای کسانی است که می خواهند به تنهایی مؤسس یک شرکت در کشور پرتغال باشند. راه اندازی این شرکت بسیار ساده و آسان است. تنها مسئول این شرکت کسی است که این شرکت را تأسیس کرده است.

افتتاح حساب بانکی شرکتی:

برای افتتاح حساب بانکی تجاری باید مدارکی مشابه با مدارک افتتاح حساب بانکی شخصی ارائه دهید. با این تفاوت که مدارک شرکت شامل اساسنامه، اسناد ثبت نام رسمی، شماره مالیاتی، نام مالکان و مدیران و آدرس آن ها را نیز ارائه دهید.
یک از دشواری ها و مشکلات ثبت شرکت در پرتغال، بوروکراسی اداری در این کشور است. به این مفهوم که فرآیندهای ثبت شرکت و دریافت مجوز و … به عنوان کارفرما در اداره های کشور پرتغال میتواند زمان زیادی را از شما بگیرد. در این شرایط بهتر است با یک شرکت مهاجرتی قرارداد ببندید.

پس از ثبت شرکت در پرتغال، برای افتتاح حساب بانکی شرکتی لازم است سفر کوتاهی به پرتغال داشته باشید. با تکمیل فرم زیر، خدمات اخذ ویزای این سفر را از ما کاملاً رایگان دریافت کنید.

مزایای ثبت شرکت

  • مراودات تجاری و بازرگانی با جهان
  • رابطه‌ی تجاری میان کارآفرینان ایرانی و اروپایی
  • رتبه‌ی 30 در راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید
  • رتبه‌ی ۴۴ در اقتصاد صادراتی
  • رتبه‌ی۴۰ در اقتصاد وارداتی
  • بدون نیاز به شریک یا سرمایه‌گذار خارجی
  • مالکیت 100 درصد به نام شرکای ایرانی
  • افتتاح حساب در بزرگ‌ترین بانک پرتغال
  • رهایی از تحریم‌های بین‌المللی
  • مالیات کم نسبت به سایر کشورهای اروپا

فرم ثبت شرکت

پس از ثبت شرکت در پرتغال، برای افتتاح حساب بانکی شرکتی لازم است سفر کوتاهی به پرتغال داشته باشید. با تکمیل فرم زیر، خدمات اخذ ویزای این سفر را از ما کاملاً رایگان دریافت کنید.