همه چیز درباره‌ی مسترکارت و ویزاکارت

همه چیز درباره مسترکارت و ویزاکارت

مستر کارت، ویزا کارت و امکان داشتن آنها برای ما ایرانی‌ها

شرکت‌های ویزا و مستر دو شرکت بزرگ آمریکایی هستند که پشتیبانی و تسهیل تعاملات مالی بین‌المللی را بر عهده دارند. همه‌ی بانک‌ها و مؤسسات مالی در سراسر دنیا می‌توانند از شبکه‌ی گسترده‌ی جهانی ویزا و مستر استفاده کرده و حساب‌ها یا کارت‌های صادرشده را به درگاه این شرکت‌ها وصل کنند. بزرگ‌ترین این شبکه‌ها ویزاکارت Visa Card و مسترکارت MasterCard  هستند. البته دیگر درگاه‌ها و شبکه‌هایی هم وجود دارند که حوزه‌ی فعالیتشان محدودتر است.

در اینجا می‌خواهیم شما را هر چه بیشتر با این دو شرکت جهانی آشنا کنیم. اما پیش از آن کمی از شبکه بین بانکی بدانیم.

شبکه بین بانکی در ایران 

همه‌ی ما برای مبادلات بانکی و خریدهای روزمره یک یا چند کارت بانکی داریم. به کارت‌های بانکی خود دقت کنید؛ طراحی خاص آن‌ها، نام و علامت بانک صادرکننده و لوگوی آبی‌رنگ شبکه‌ی «شتاب» روی همه‌شان. شتاب همان شبکه‌ی تبادل اطلاعات بین بانکی‌ست. یعنی با هماهنگ کردن اطلاعات میان بانک‌های مختلف، امکان استفاده از خدمات دریافت و پرداخت دیگر بانک‌ها را برای‌تان فراهم می‌کند. (علاوه بر امکان استفاده از تسهیلات بانک خودتان).

بهره‌مندی از مزایای شبکه‌ بین بانکی در همه بانک‌های جهان

اما این شبکه‌ی «شتاب» در واقع یک شبکه‌ی ملی‌ست که تنها در ایران فعال است. همان‌طور که می‌دانید، به دلیل تحریم‌های بانکی علیه ایران، شبکه‌های تبادل بانکی بین‌المللی در کشورمان فعالیت ندارند. اما شما حتی بدون داشتن اقامت اروپا می‌توانید با افتتاح حساب بانکی در اروپا از این خدمات بهره‌مند شوید. یعنی بهره‌مندی از مزایای مسترکارت و ویزاکارت.

مسترکارت (MasterCard) چیست؟

مسترکارت یک شرکت چندملیتی آمریکایی‌ست که خدمات مالی ارائه می‌دهد. دفتر مرکزی مسترکارت در شهر نیویورک در ایالات متحده آمریکاست.
مسترکارت چگونه کسب درآمد دارد؟
– از طریق پردازش پرداخت‌های بین بانکی بازرگانان در سراسر جهان؛
– از راه صدور کارت‌های اعتباری با عنوان «دبیت کارت» یا «کردیت کارت» به بانک‌ها یا اتحادیه‌های اعتباری.

شروع فعالیت مستر کارت

شرکت مسترکارت ابتدا به نام مسترشارژ شناخته می‌شد که چندین بانک کالیفرنیا این کارت را برای مشتریان خود ارائه می‌کردند. مسترکارت از سال ۲۰۰۶ به یک شرکت عمومی چندملیتی تبدیل شد. مهم‌ترین رقیب مسترکارت در ابتدای فعالیت بانک‌آمریکارت (BankAmericard) بود که توسط بانک مرکزی آمریکا صادر می‌گردید. بانک‌آمریکارت بعدها به ویزاکارت تغییر نام داد و امروزه توسط شرکت ویزا صادر می‌شود.

ادامه راه

بانک‌های یونایتد کالیفرنیا، بانک ملی کروکر، بانک ولز فارگو، و بانک کالیفرنیا اولین صادرکنندگان کارت‌های اعتباری مسترکارت بودند. این شرکت در سال ۱۹۷۹ به‌طور رسمی تغییر نام مسترشارژ به مسترکارت را اعلام کرد. در سال ۲۰۱۲ با توسعه‌ی شبکه‌ی خود، بخش خاورمیانه‌اش را نیز معرفی کرد. این شرکت در سال ۲۰۱۴ شرکت پین‌پوینت را خریداری کرده و به بازار پرداخت‌های استرالیا راه پیدا کرد.

در سال ۲۰۱۶، بالأخره دولت چین پس از فشارهای سازمان تجارت جهانی به شرکت‌های بین‌المللیِ ارائه‌ی خدمات پرداخت از جمله مسترکارت و ویزاکارت اجازه‌ی ورود به بازار چین را به آنها داد.

گستره فعالیت مستر کارت

مسترکارت ایده‌های منحصر به فردی در عرصه‌ی مبادلات تجاری و بین‌‌المللی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 60 سال پس از تاسیس، این کمپانی هر روز سهم بیشتری از بازار مالی دنیا را به خود اختصاص می‌دهد. مسترکارت امروزه در بیش از ۲۱۰ کشور جهان خدمات مالی ارائه می‌کند.

این کمپانی توانسته با ارائه‌ی کارت‌های اعتباری چندمنظوره، بحث امنیت انتقال وجه و جابه‌جا کردن پول را تضمین کند. امروزه امنیت این کارت‌ها به حدی است که در صورت سرقت یا مفقود شدن، تخلیه‌ی مالی آن امکان‌پذیر نیست (به دلیل داشتن پین‌کد اختصاصی که فقط صاحب کارت از آن اطلاع دارد .)

ویزاکارت (Visa Card) چیست؟

ویزاکارت نیز یک شرکت چندملیتی خدمات مالی در آمریکاست. دفتر اصلی آن در فوسترسیتیِ ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. تسهیلات مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جها،ن خط مشی اصلی این شرکت است. این کار توسط کارت‌های اعتباری و کارت‌های نقدی تحت پوشش شرکت ویزا به نام ویزاکارت انجام می‌شود.

ایالات متحده و ضرورت داشتن ابزار مالی یکپارچه

در اواسط دهه‌ی ۱۹۵۰ افراد زیادی حساب‌های در گردش افتتاح کرده بودند. این حساب‌ها نیز بسیار ناکارآمد و مدیریت آنها کار دشوار بود. صاحبان حساب‌ها نیز عموماً از طبقه‌ی متوسط ایالات متحده آمریکا بودند. آن‌ها مجبور بودند تعداد زیادی کارت همراه خود داشته باشند و صورت‌حساب‌های مختلفی را در پایان هر ماه پرداخت کنند. حتی از مدت‌ها قبل از آن نیز، داشتن یک ابزار مالی یکپارچه در ایالات متحده آمریکا ضروری به نظر می‌رسید. ولی کسی نتوانسته بود راه انجام آن را پیدا کند.

جرقه پیدایش ویزا کارت

در سال ۱۹۵۶، جوزف پی. ویلیامز دست به کار شد. او مدیران اجرایی Bank of America را متقاعد کرد که به او اجازه دهند ایده‌ی جدیدش را پیاده کند.سرانجام این طرح تبدیل به اولین ارسال موفق گروهی کارت‌های اعتباری با حجم زیاد شد. این کارت‌های چندمنظوره واقعاً کار می‌کردند و درخواست‌نامه‌های صرف نبودند. آن‌ها همچنین یک تجربه‌ی موفق در ارسال این کارت‌ها به فروشگاه‌های زنجیره‌ای داشتند.این عامل موفقیت این ایده بود.

فرزنو، شهری با جمعیت ۲۵۰ هزار نفر، برای شروع کار انتخاب شد. این جمعیت برای راه‌اندازی سیستم کارت اعتباری به اندازه‌ی کافی بزرگ بود. اما در حدی هم کوچک بود که برای کنترل هزینه‌های اولیه مناسب باشد.

نخستین مشکلات

این کارت‌ها موردتأیید ۲۰ هزار بازرگان قرار گرفته بود؛ ولی آنها به تدریج با مشکلاتی در این برنامه روبرو شدند. در آن ایالت، اداره‌های پلیس تعداد زیادی تخلفات و کلاهبرداری‌های مربوط به کارت اعتباری جدید ثبت کرده بودند. بنَک آو آمریکا رسماً 8/8 میلیون دلار از توزیع این کارت‌ها ضرر کرد.  با در نظر گرفتن هزینه‌های سربار و تبلیغات، حجم زیان Bank of America به ۲۰ میلیون دلار هم ‌رسید.

تلاش دوباره برای اعتباربخشی به ویزاکارت

مدیران بانک پس از تبرئه شدن ویلیامز و حامیانش به این نتیجه رسیدند که این کارت‌ها قابل بازیابی هستند. تلاش‌های زیادی هم در جهت احیای این سیستم انجام شد. آنها حدود ۳ میلیون نامه‌ی عذرخواهی برای مشتریان فرستادند تا کارایی بالاتر سیستم جدید را معرفی کنند.

برای آنها هدف اصلی بازار کالیفرنیا بود، اما در سال ۱۹۶۵ به بانک‌های خارج از این ایالت نیز امتیاز این سیستم را اعطا کردند. طی ۱۱ سال، شبکه‌ی بزرگی از این سیستم در ایالات متحده ایجاد و این امتیاز به بانک‌های زیادی داده شد. در اواخر دهه‌ی ۱۹۶۰ این سیستم در بانک‌های سایر کشورها هم به راه افتاد. همچنین بانک‌آمریکارت با نام‌های محلی هم صادر شد.

بلوغ ویزا کارت

در سال ۱۹۷۵ شرکتی چندملیتی به نام ایبانکو برای مدیریت بین‌المللی سیستم بنک آو آمریکا تشکیل شد. هدف این شرکت یکپارچه کردن سیستم در تمامی کشورها بود. در همین راستا، این شرکت تمامی دارندگان این امتیاز را با یکدیگر متحد کرده و نام ویزا Visa را برای کارت‌ها انتخاب کرد.

همکاری ویزا با پی‌پل (PayPal) در جولای ۲۰۱۶ آغاز شد. در پی این همکاری، مشتریان پی‌پل می‌توانستند از فروشگاه‌های فیزیکی خرید انجام دهند. مشتریان ویزا نیز کارمزدهای کمتری در هنگام استفاده از خدمات پی‌پل پرداخت می‌کردند.

امروزه شرکت‌های مسترکارت و ویزاکارت خدمات خود را در سه بخش ارائه می‌نماید:

کارت نقدی (Debit Card):

کارت های نقدی همانند کارت‌هایی هستند که در حال حاضر در بانک های ایرانی هم صادر می‌شوند. شما با استفاده از آنها تنها تا سقف پولی که در حساب متصل با کارتتان وجود دارد می‌توانید خرید کنید. منطق اصلی کارت‌های نقدی (یا همان کارت‌های بدهی یا عابربانک) این است که شما ابتدا مبلغ موردنظر را به حساب متصل به کارت واریز می‌کنید و سپس می‌توانید آن را خرج کنید. چون این کارت‌ها به یک حساب پشتیبان متصل هستند، اکثر بانک‌های صادرکننده‌ی کارت، به اطلاعات کاملی از مشتری نیاز دارند.

کارت اعتباری (Credit Card):

این نوع از کارت‌ها نیز به یک حساب بانکی متصل هستند با یک تفاوت. اینکه که صاحب کارت می‌تواند خرید کرده و بعداً بدهی خود را ،در بازه‌ی زمانی مشخص‌شده توسط بانک، پرداخت نماید. (حتی بدون داشتن موجودی و بر اساس میزان اعتباری که بانک برای او مشخص کرده است). تعیین زمان بازپرداخت بدهی بستگی به میزان رضایت بانک صادرکننده از فرد صاحب کارت دارد. به طور معمول این بدهی در قالب صورت‌حساب دوره‌ای به فرد داده می‌شود. در این صورت‌حساب تراکنش‌ها قید شده و دارنده حساب باید مقدار مشخصی از آن را بپردازد.

بانک‌ها شرایط خاصی برای صدور کارت اعتباری به نام یک فرد دارند. مهم‌ترین شرط، داشتن اقامت آن کشور یا معرفی ضامن معتبر است. هم‌چنین مشخصات کامل فردی و مدارک تعیین محل زندگی جهت احراز اقامت فرد لازم است.

و ما ایرانی‌هایی که کارت اعتباری خارجی نیاز داریم

با این شرایط، امکان استفاده از این خدمات برای هموطنان ایرانی مشکلات زیادی دارد اما غیرممکن نیست. مشاوران شما در مؤسسه‌ی حقوقی آلمیدا، دیاش، و همکاران این شرایط را برای شما هموار می‌سازند تا بطور صددرصد قانونی بتوانید از مزایای حساب بانکی در اروپا و پشتیبانی حقوقی مربوط به اقامت دائم اروپا و اقامت پرتغال بهره‌مند شوید.

کارت پیش‌پرداخت (Prepaid Card):

با وجود تشابه عملکرد کارت‌های پیش‌پرداخت و کارت‌های نقدی، این نوع کارت‌ها به حساب بانکی متصل نیستند. کارت پیش‌پرداخت تنها توسط بانک یا مؤسسات مالی صادرکننده‌ی آن قابل شارژ است.
مزیتش این است که هم کارکردهای سایر کارت را دارد، هم می‌توانید از آن برای بودجه‌بندی استفاده کنید. به همین علت، به این کارت‌ها کارت‌های خرید نیز گفته می‌شود. با توجه به اعتبار محدودی که کارت شما دارد، شما تا سقف همان موجودی می‌توانید خرج کنید. (اینگونه متحمل بدهی هم نمی‌شوید).
کارت‌های پیش‌پرداخت در دو نوعِ:
– کارت‌های قابل شارژ (Reloadable Card) و
– غیرقابل‌شارژ (Gift Card) صادر می‌شوند.

داشتن کارت‌های پیش‌پرداخت به منزله داشتن حساب بین‌المللی نیست

باید این نکته را در نظر داشت که این کارت‌ها عملاً به حساب بانکی متصل نیستند. پس به هیچ وجه حسابی وجود ندارد که بتوان از طریق آن موجودی کارت‌ها را کم و زیاد کرد. این کارت‌ها،  با دریافت وجه توسط بانک شارژ شده و فقط با خریدکردن می‌توانید آن پول را برداشت کنید.حواستان باشد که انتقال وجه این کارت به کارت‌های دیگر یا حساب‌های بانکی، امکان‌پذیر نیست.
اغلب تبلیغاتی که در کشور برای افتتاح حساب بانکی در اروپا انجام می‌شود، در واقع ارائه‌ی این‌گونه کارت‌هاست. کارت‌هایی که عملاً حسابی برای متقاضی آنها افتتاح نشده است.

افتتاح یک حساب واقعی در بانکی اروپایی برای ما ایرانی‌ها

داشتن حساب بانکی اختصاصی در اروپا، امکان برخورداری از دبیت‌کارت و دیگر کارت‌های اروپایی را در دسترس شما قرار داده و حتی انتقال وجه در اروپا را نیز ممکن سازد. با توجه به محدودیت‌های مالی اعمال‌شده در قبال اتباع ایرانی، شما می‌توانید با افتتاح حساب بانکی در پرتغال آن‌هم بدون اقامت اروپا و در معتبرترین بانک‌های این کشور فرصتی استثنایی برای برخورداری از مزایای حسابی بانکی در اروپا داشته باشید.

تفاوت میان ویزاکارت و مسترکارت چیست؟

شبکه‌ی ویزا و مستر به طور کلی تفاوت‌های بسیار نامحسوسی با یکدیگر دارند. در واقع، درگاه این دو، با رقابتی بسیار نزدیک، در سراسر دنیا گسترده شده‌اند. گستردگی این دو شبکه در 99% موارد مشابه یکدیگر گزارش شده است. برای نمونه، تعداد فروشگاه‌هایی که مسترکارت را قبول می‌کنند با تعداد فروشگاه‌هایی که ویزاکارت را قبول می‌کنند تقریباً برابر هم هستند. این موضوع در مورد خودپردازها هم صدق میکند.

این شرکت‌ها فرابانکی بوده و متعلق به بانک خاصی نیستند. آنها کارت‌های بانکی کشورهای مختلف دنیا را به هم وصل می‌کنند. این امر موجب می‌شود که فرد بتواند بدون توجه به بانک صادرکننده‌ی کارت خود از مراکز خرید مجهز به کارت‌خوان و وب‌سایت‌های فروش اینترنتی متصل به ویزا و مستر خرید کند یا از خودپردازها پول دریافت کند.

ویژگی‌های خاص ویزا کارت

ویزاکارت دارای دو سطح پایه و ویزای امضا است. بیشتر شرکت‌هایی که کارت‌های سطح پایه ارائه می‌دهند خدماتی از قبیل:
– پرداخت صدمه‌ی ناشی از تصادف ماشین غیراجاره‌ای
– ضمانت‌های تمدید‌شده‌ی خرید
– پوشش خرید بدون تأیید
– کمک‌های اضطراری
– و جایگزینی فوری کارت را پوشش می‌دهند.
کارت‌های ویزای امضا همه‌ی پیشنهادهای سطح پایه را شامل می‌شوند. علاوه بر آن، به‌عنوان یک سرویس نگهبان شبانه‌روزی و یک پورتال آنلاین، به صاحبان کارت ویزای امضا خدماتی از قبیل:
– دسترسی به تخفیف‌ها؛
– دسترسی‌های ویژه به سرگرمی و ورزش و غذاخوری‌ و سفر و… را ارائه می‌دهند.

ویژگی‌های خاص مستر کارت

مسترکارت در سه سطح ارائه می‌شود که شامل سطح پایه، سطح جهانی، و سطح ممتاز جهانی است. ردیف پایه خدماتی همانند ویزاکارت دارد؛ به‌عنوان مثال:
– پرداخت صدمه‌ی ناشی از تصادف ماشین غیر‌اجاره‌ای
– محافظت علیه کلاهبرداری
– کمک‌های سفرهای اضطراری
– جایگزینی کارت
– و ضمانت‌های تمدید‌شده را شامل می‌شود.
البته مسترکارت یک سرویس قابل‌توجه نیز دارد که ویزا آن را ارائه نمی‌دهد و آن حفاظت از قیمت است؛ به این صورت که اگر کالایی به مبلغی خریداری شود و حداکثر تا ۶۰ روز بعد از خرید مبلغ آن کاهش یابد، مسترکارت اختلاف قیمت را پرداخت خواهد کرد. بنابراین، در این شرایط، در واقع مسترکارت از ضرر شما جلوگیری می‌کند.

توجه داشته باشید اگر چه ویزاکارت خودش پیشنهاد حفاظت از قیمت ندارد، در عوض بعضی از بانک‌هایی که صادرکننده‌ی ویزاکارت هستند از تغییرات قیمت محافظت می‌‌کنند. نکته‌ی دیگر اینکه هرگونه مبلغی که شما برای استفاده از مسترکارت خود به بانک‌های خود پرداخت می‌کنید، به حساب بانک اضافه می‌شوند و نه به حساب مسترکارت.

با این توضیحات شاید انتخاب بین ویزا و مسترکارت برای برخی افراد تفاوت جزئی داشته باشد؛ اما مسلماً منطقی‌تر به نظر می‌رسد اگر وقت خود را صرف این کنید که بدانید بانک صادرکننده چه مزایایی در ازای کارت ارائه می‌دهد؛ مثلاً خرید، برداشت، و پاداش درآمد. با این کار مطمئناً از مزایای بیشتری برخوردار خواهید شد.

ایران و مصائب تحریم. اما همیشه یک راه قانونی و امن هست

تمام کشورهای دنیا عضو این شبکه‌ی جهانی هستند ولی متأسفانه با توجه به تحریم‌هایی که علیه کشورمان اعمال شده، امکان صدور این نوع کارت‌ها به نام شخص ایرانی از طرف بانک‌های اروپایی بسیار محدود شده. ما مفتخریم این نوید را به شما بدهیم که مؤسسه‌ی حقوقی آلمیدا، دیاش، و همکاران به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه‌ی حقوقی در اروپا در کنار خدمات مهاجرت پرتغال و اقامت دائم اروپا، امکان افتتاح حساب در اروپا را برای هموطنان عزیز ایرانی فراهم کرده است.

پست های توصیه شده

29 دیدگاه

 1. افتتاح حساب بانکی در پرتغال

  • با سلام. شهروندهای مقیم ایرانی میتونن مسترکارت یا ویزا کارت بگیرن و داخل کشور قابل استفاده هستش؟

  • سلام.
   وقت شما بخیر.
   ما برای شما یک حساب بانکی کامل افتتاح می‌کنیم که کارت‌های ویزا و مستر هم دریافت می‌کنید.
   مسلماً چون این شرکت‌ها در ایران فعال نیستند و شبکه‌ی بانکی ما به شبکه‌ی بانکی بین‌المللی متصل نیست، امکان استفاده‌ی فیزیکی از این کارت‌ها را در ایران نخواهید داشت.

 2. با سلام
  من میخوام یک حساب بانکی بین المللی داشته باشم٬ که بشه پول واریز و برداشت کرد.مثلا‍ً یه حساب که تو سایت آمازون بذارم و پول فروشم به اون واریز بشه. امکان داره و هزینه برای این کار چقدر میشه؟ ممنون از شما

  • سلام. وقت بخیر.
   بله، امکان‌پذیر هست. حسابی که ما برای شما باز می‌کنیم یک حساب بانکی کامل و شخصی هست که هیچ تفاوتی از حیث امکانات با حساب بانکی شما در بانک‌های ایرانی نداره و تفاوتش تنها در بین‌المللی بودن و دسترسیش به تمامی بانک‌ها و حساب‌های بین‌المللیه.
   برای دریافت اطلاعات و مشاوره‌ی بیشتر درباره‌ی هزینه‌ها و خدمات ما، لطفاً با دفتر تماس بگیرید.
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢١
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٢
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٣

 3. سلام.من چگونه میتوانم یک کارت اعتباری تهیه کنم

  • سلام. وقت بخیر.
   ما برای شما یک حساب بانکی کامل باز می‌کنیم که بانک روی حساب بهتون کارت‌های نقدی و اعتباری می‌ده.
   لطفاً رای دریافت اطلاعات و مشاوره‌ی بیشتر درباره‌ی هزینه‌ها و خدمات ما، با دفتر تماس بگیرید.
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢١
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٢
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٣

 4. سلام،تشکر از اطلاع رسانیتان بابت کارت بانکها،من نیاز به کارت اعتباری مسترکارت طلایی و یا پلاتینیوم دارم،آیا شما این کارتهای اعتباری رو تهیه و در تهران در اختیار خریداران قرار میدهید؟ و هزینه صدور این کارتها چقدر است و چقدر زمان می برد تا بدست خریدار یا افتتاح کننده حساب برید؟ممنون میشم از پاسخ و راهنمایی شما

  • سلام و وقت بخیر.
   کاری که ما برای شما انجام می‌دیم «افتتاح حساب بانکی» در پرتغال هست. عملاً ما برای شما حساب بانکی باز می‌کنیم و این بانک خواهد بود که درباره‌ی نوع کارتی که به شما می‌ده تصمیم‌گیری می‌کنه. کارت‌ها با توجه به موجودی شما و مدت‌زمانی که با بانک کار می‌کنید و تراکنش دارید به شما تعلق می‌گیره. معمولاً کارت اول و استانداردی که بانک به شما می‌ده حداکثر یک هفته بعد از افتتاح حساب صادر و به آدرس شما در ایران ارسال می‌شه.
   لطفاً برای دریافت اطلاعات و مشاوره‌ی بیشتر درباره‌ی هزینه‌ها و خدمات ما، با دفتر تماس بگیرید.
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢١
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٢
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٣

 5. سلام من ی دونه مستر کارت میخوام هزینش چقدرا

  • سلام.
   لطفاً برای دریافت اطلاعات و مشاوره‌ درباره‌ی هزینه‌ها و خدمات ما، با دفتر تماس بگیرید.
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢١
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٢
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٣

  • سلام آیا با تهیه مستر کارت میتونم بیت کوین بخرم و آیا میتونم هرزمان خواستم به ریال تبدیل کنم ممنون

  • سلام. وقت بخیر.
   بله. امکان خرید و فروش بیت‌کوین و نقد کردن موجودی حساب همواره وجود داره.
   برای دریافت اطلاعات و مشاوره‌ی بیشتر، لطفاً با دفتر تماس بگیرید.
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢١
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٢
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٣

 6. با سلام و وقت بخیر
  من میخوام یک حساب بین المللی افتتاح کنم و هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه و چگونگی افتتاح ندارم
  هدفم اینه که بتونم از سایتهای خارجی کالا خرید کنم و اون رو توی ایران عرضه کنم و بفروشم.
  باید چکار کنم؟
  چه حسابی باز کنم؟
  چه جوری خرید کنم؟
  ممنون میشم از راهنماییتون

  • سلام.
   وقت بخیر.
   تخصص ما افتتاح حساب بانکی نامحدود و بین‌المللی برای هم‌وطنان ایرانی هست.
   لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی و مشاوره با دفتر ما تماس بگیرید.

   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۱
   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۲
   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۳

   در خدمت شما هستیم.

 7. و سوال دومم اینه که آیا شما این کار رو انجام میدید یا فقط راهنمایی میکنید؟
  در مورد هزینه ی افتتاح حساب هم توضیح بفرمایید ممنون میشم.
  چه حسابی باید باز کنم و چقدر موجودی باید حداقل توی حسابم باشه اونجا؟؟

  • سلام.

   لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی هزینه‌ها با دفتر ما تماس بگیرید.

   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۱
   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۲
   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۳

   در خدمت شما هستیم.

 8. سلام
  من ویزاکارت دارم .از بانکUBA درسنگال و میخواه درایران از این کارت برداشت کنم .ایا شما میتوانید این برداشت را درایران برایم انجام دهید واگر میتوانید کارمزدش چقدر هست .
  ممتون و سپاس گذارم

  • سلام.

   در خدمت شما هستیم.
   لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر ما تماس بگیرید.

   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۱
   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۲
   ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۳

 9. سلام ببخشید من
  خارجی هستم و میخوام تو ایران کارت بانکی داشته باشم میشه

  • سلام. وقت بخیر.
   برای دریافت اطلاعات و مشاوره‌ی بیشتر، لطفاً با دفتر تماس بگیرید.
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢١
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٢
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٣

 10. سلام آیا این شرکت نزدک امریکایی مسترکادت هم میده مسترکارتهاشون نعتبر هستش زیر نظر شرکت میباشن یا ن ممنونم

  • سلام. وقت بخیر.
   بله، حسابی که ما برای شما باز می‌کنیم یک حساب بانکی کامل و شخصی هست که کاملاً بین‌المللی بوده و دسترسیش به تمامی بانک‌ها و حساب‌های بین‌المللیه. کارت‌ها هم توسط خود شرکت‌های ویزا و مستر صادر می‌شه.
   برای دریافت اطلاعات و مشاوره‌ی بیشتر درباره‌ی هزینه‌ها و خدمات ما، لطفاً با دفتر تماس بگیرید.
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢١
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٢
   ٠٢١٢٢٩٢٧٠٢٣

 11. با سلام و احترام.
  به چه طریق میتوان از حساب ریالی ایران، به حساب مستر کارت پول واریز کرد؟ آیا هر دو حساب مبدا(ریالی در ایران) و مقصد (مستر کارت) باید به نام یکنفر باشند؟

  • سلام.
   وقت بخیر.
   شما به صورت مستقیم نمی‌تونید از بانک‌های ایرانی به بانک‌های خارج از ایران پول منتقل کنید. حتماً باید پول از یک حساب خارجی منتقل بشه و الزامی هم وجود نداره که هر دو حساب به اسم یک نفر باشه.
   جهت دریافت مشاوره، از راه‌های ارتباطی شرکت استفاده کنید.
   در خدمت شما هستیم.

 12. سلام.
  من در یونان هستم و میخواهم مستر کارت برای خرید های اینترنتی داشته باشم و حساب بانکی اینجا ندارم.
  و نمیتوانم مستقیم با مشاوره شما تماس بگیرم.
  آیا شماره واتساپ هم دارین برای مشاوره؟

  • سلام.
   وقت بخیر.
   با شماره‌ی زیر روی واتس‌اپ در خدمت شما هستیم.
   ۰۰۳۵۱۹۱۰۹۷۸۹۰۸

 13. با سلام و خسته نباشید
  یه سؤال مهم داشتم
  آیا هم حساب و هم مستر کار به نام خودم ثبت و صادر میشه؟

  • سلام.
   وقت شما بخیر.
   حساب و کارت متصل به حساب ۱۰۰% به نام شما خواهد بود.


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *