مزایای زندگی در پرتغال | چرا در پرتغال زندگی کنیم؟

راه‌های اشتراک‌گذاری:

آنچه در این مقاله می‌خوانید

فرم ارزیابی مهاجرت

با تکمیل این فرم، مشاوران ما مناسب‌ترین روش را برای مهاجرت به شما پیشنهاد می‌دهند

یکی از کشورهای اروپایی که متقاضیان فراوانی از سرتاسر دنیا برای زندگی دارد کشور پرتغال می باشد. این کشور اروپایی درحدود 93 هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و در بخش جنوب غربی اروپا واقع گردیده. موقعیت جغرافیایی این کشور به گونه ای است که از غرب به اقیانوس اطلس و از سمت شرق با کشور اسپانیا هم مرز می باشد. پایتخت این کشور شهر لیسبون است. شهر پورتو یکی از شهرهای بزرگ این کشور به حساب می آید. زندگی در پرتغال به دلیل آرامش خاص خود و تقریبا ثبات اقتصادی حاکم بر این کشور متقاضیان زیادی دارد. زندگی در این کشور اروپایی مزیت های خاصی دارد.  در نوشته پیش رو از آدا لگال به بررسی مزایای زندگی در پرتغال پرداخته و دراین مورد توضیحات بیشتری خواهیم داد.

مزایای زندگی در پرتغال

در مورد مزیت های زندگی برای مهاجرینی که قصد زندگی در پرتغال را دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پایین بودن هزینه زندگی

اولین و بهترین مزیت زندگی در پرتغال پایین بودن هزینه زندگی در این کشور می باشد. به جرات می توان گفت کشور پرتغال در میان کشورهای اروپایی پایین ترین هزینه زندگی را دارد. خصوصا در شهرهای کوچک تر نسبت به لیسبون و یا دیگر شهرهای بزرگ هزینه کمتری دارد.

خونگرمی مردم

از دیگر مزایای زندگی در پرتغال خونگرمی مردم این کشور می باشد. رابطه خوبی با مهاجرینی که به این کشور آمدند دارند.

تحصیلات در پرتغال

از مزیت های دیگر زندگی در پرتغال در بخش تحصیلات می باشد. دولت این کشور از کسانی که قصد تحصیل در این کشور دارند حمایت کرده و حتی با اعطای بورسیه تحصیلی امکانات تحصیل و زندگی رابرای دانشجدیان و متقاضیان تحصیل راحت تر می کند.

سرمایه گذاری در پرتغال

مزیت دیگر زندگی در پرتغال در بخش سرمایه گذاری در این کشور می باشد. چرا که دولت پرتعال در صورت سرمایه گذاری شما در این کشور و در صورتی که حداقل دو نفر  از شهروندان این کشور را به کار بگیرید از شما  حمایت می کند. حتی با اعطای وام شما را کمک می کند.

مزایای زندگی در پرتغال با خرید ملک

مزیت بعدی زندگی در پرتغال خرید ملک می باشد. نسبت به کشورهای دیگر اروپایی راحت تر است. متقاضیان با خرید مسکن با مبالغ 28000 الی 360000 هزار و‌ یا 500000 هزار یورو به راحتی می توانند اقدامات مهمی انجام دهند. حتی اقامت دائم را نیز بعد از 5 سال می توانند دریافت کنند.

مزایای زندگی در پرتغال با خرید ملک

افتتاح حساب بانکی آسان

از دیگر مزایای زندگی در پرتغال  آسانی افتتاح حساب بانکی در این کشور می باشد. نسبت به دیگر کشور های اروپایی راحت تر  است. می توانید برای خود حساب بانکی حتی به صورت آنلاین باز کنید.

بازنشستگی از مزایای زندگی در پرتغال

برای کسانی که قصد دارند دوران بازنشستگی خود را در این کشور سپری کنند زندگی در پرتغال این مزیت را دارد که از طبیعتی زیبا، آب و هوایی گرم مدیترانه ای می توان استفادع کرد. این مسئله لذت زندگی در این کشور را دو چندان می کند. مورد دیکر این که مردم این کشور معمولا به زبان انگلیسی مسلط بوده و به راحتی امکان ارتباط با همدیگر را دارید.

شهرهای مهم برای زندگی در پرتغال

مزایای زندگی در پرتغال با توجه به اطلاع از شهر های این کشور مشخص تر می شود. ‌بدون تردید لیسبون به عنوان پایتخت این کشور یکی از شهرهایی است که برای زندگی مناسب می باشد. البته هزینه زندگی نسبت به شهرهای دیگر پرتغال بیشتر می باشد. شهر پورتو از دیکر شهرهای پرتغال است که امکانات خوبی را برای یک زندگی در اختیار متقاضیان قرار می دهد. از شهرهای  مهم دیگر این کشور می توان به براگا و اویرو اشاره کرد.

روش زندگی در پرتغال

در مورد مزایای زندگی در پرتغال روش زندگی اهمیت دارد. بسته به نحوه تقاضای شما نیز دارد که بخواهید چگونه اقدام به این کار بکنید. مسلما اگر به عنوان یک دانشجو زندگی در پرتغال را انتخاب کنید و یا به عنوان یک سرمایه گذار تفاوت زندگی زیاد است و مزیت های متفاوتی نیز دارد. اما نکته مهم این است که در هر مورد که اقدام کنید دولت پرتغال درصورت رعایت قوانین این کشور از شما حمایت خواهد کرد. تمامی این مزیت ها باعث گردیده که متقاضیان زیادی برای زندگی این کشور را انتخاب می کنند

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی مزایای زندگی در پرتغال پرداختیم. زندگی در این کشور مزیت هایی دارد که می تواند به عنوان انتخاب مناسبی از شرایط ویژه مهاجرتی محسوب شود. در این راستا می توانید با کارشناسان زبده ما در آدا لگال همراه شوید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید