وکیل اقامت خودحمایتی پرتغال

راه‌های اشتراک‌گذاری:

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مهاجرت به پرتغال می تواند پیچیده باشد. خصوصا اگر از خارج از اتحادیه اروپا، EEA یا سوئیس نقل مکان می کنید و برای مهاجرت نیاز به ویزای اقامت دارید. شما می توانید درخواست ویزا را خودتان آماده کنید. اما این امر به سادگی علامت زدن در چند کادر نیست. بسیاری افراد هرساله خود درخواستشان را ارسال می کنند. در حالی که برخی دیگر از وکیل مهاجرتی کمک می گیرند. در این نوشته از آلمیدا ما نکات مهمی درباره وکیل اقامت خودحمایتی پرتغال بیان می کنیم.

وکیل اقامت خودحمایتی پرتغال

کدام انتخاب درست است؟ اقدام شخصی یا داشتن وکیل مهاجرتی؟ در اصل ماجرا باید بدانید که پاسخ این سوال با انتخاب شخصی شما بستگی دارد. آیا ترجیح می دهید وقت خود را صرف جمع آوری اطلاعات از گروه ها، انجمن ها و بلاگ ها کنید یا ترجیح می دهید برای انجام کارهای خود به یک حرفه ای پول بدهید؟ این انتخابی است که ممکن است چندین بار با آن مواجه شوید. مزیت استفاده از وکیل یا شرکت مهاجرتی این است که آنها ابتدا  به درستی تمامی جزئیات را بررسی می کنند و سپس در هر زمینه فعالیت می کنند. با این تفسیر مهاجرت به پرتغال ساده تر می شود.

وکلای مهاجرت هر روز با درخواست هایی مانند درخواست شما سر و کار دارند و می دانند در چه مواردی پذیرش اتفاق می افتد و در چه مواردی این گونه نیست. به طور مثال این دانش صرفا نحوه پر کردن فرم نیست. بلکه توانایی خواندن دقیق و درک آنچه به عنوان پاسخ برای کنسولگری مناسب است، می باشد. در این بین وکیل اقامت خودحمایتی پرتغال به شما کمک می کند تا مدارک خود را به درستی جمع آوری کنید.‌

منظور از اقامت خودحمایتی پرتغال چیست؟

وکیل اقامت خودحمایتی پرتغال شما را در مسیر خاصی هدایت می کند. شهروندان غیراتحادیه اروپا که به دنبال نقل مکات با پرتغال با بودجه شخصی خود هستند، می توانند از ویزای D7 که به عنوان ویزای غیرفعال درآمد پرتغال نیز شناخته می شود استفاده کنند. چه بازنشسته باشید و یا چه کارآفرین می تواتید از امتیازات اقامت پرتغال با این ویزا بهره مند شوید.

ویزای D7 یک ویزای مهاجرتی مقرون به صرفه و جذاب پرتغال است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد اقامت این کشور را دریافت کنند. مشروط بر این که بودجه کافی برای تامین هزینه های زندگی خود در طول اقامت در پرتغال داشته باشند. این ویزا خصوصا برای بازنشستگان یا کارآفرینانی که می خواهند در پرتغال بدون نیاز به سرمایه گذاری عمده اقتصادی زندگی کنند مناسب است. این ویزا پس از یک سال برای دو دوره متوالی دو ساله قابل تمدید است و پس از پنج سال می توان آن را به اجازه اقامت دائم تبدیل کرد.

چرا به وکیل اقامت خودحمایتی پرتغال نیاز داریم؟

برای این که پروسه مهاجرت به پرتغال ساده تر شود می توان از وکیل مهاجرتی کمک گرفت. با این حال اصلی ترین دلایلی که می توان به این افراد مراجعه داشت عبارتند از: راهنمایی دقیق و مشخص کردن شرایط مهاجرتی، مشاوره در امور مدارک و اعتبار آنها، ارائه تکنیک های مهم برای جلوگیری از رد ویزا، پیشگیری از هدر رفتن وقت، پیگیری و کمک برای دریافت وقت وی اف اس، بررسی و کمک در زمینه وقت سفارت و غیره. وکیل اقامتی در راه مهاجرت به پرتغال و دریافت ویزای خودحمایتی، نقشه راه را مشخص می کند. با توجه به این که هر فرد شرایط خاص خود را در زمان مهاجرت دارد، شرایط هر فرد متفاوت خواهد بود.

وکیل اقامت خودحمایتی پرتغال شما را در زمینه روش های مهاجرتی دیگر مانند اخذ ویزای کار پرتغال نیز راهنمایی می کند. در عین حال قوانین پرتغال را برای شما توضیح می دهد تا بتوانید بسته به شرایط موجود اقدام نمایید. نکته مهمی که در این زمینه باید به آن توجه ویژه داشته باشید، اعتبار وکیل مهاجرتی است. وکیل باید فعالیت های خود را به صورت قانونی ارائه نماید تا شما در پروسه مهاجرت با مشکلی مواجه نشوید.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت آلمیدا ما به بررسی شرایط و جزئیات مربوط به وکیل خودحمایتی پرتغال پرداختیم. روش خودحمایتی یکی از انواع روش های مهاجرت به کشور پرتغال است که فرد بر مبنای آن خود به شخصه به حمایت خود می پردازد. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره های دقیق تری دارید می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید